Sprawdź jakie są Twoje preferencje zawodowe – Test Osobowości

Spotkaliście się może ze standardowymi testami predyspozycji, które nie mówią nic konkretnego, nic nowego i nie dają możliwości przedyskutowania wyników z ekspertem? My również, dlatego nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami, którzy przygotowali rzetelny test oparty na teorii 5 Czynników Osobowości. Pomoże Ci on poznać swoje potrzeby i wartości, które leżą u podstaw budowania idealnej ścieżki kariery. Po jego wypełnieniu otrzymasz dostęp do bezpłatnych materiałów pozwalających Ci samodzielnie przeanalizować swoje wyniki w obszarze Ekstrawersji i ich wpływu na Twoją karierę. Jeśli zechcesz – eksperci PERSO będą również do Twojej dyspozycji, żeby skonsultować je z Tobą.

Co bada ten test?

Dlaczego zachowujemy się w taki, a nie inny sposób w różnych sytuacjach? Co sprawia, że pewne osoby lubimy bardziej, a inne mniej? Dlaczego interakcje z innymi dla jednych bywają męczące, a inni czerpią z nich dużo energii? Czy wreszcie – kim tak naprawdę jesteśmy?

Te pytania, zapewne z wielu powodów, zadał sobie kiedyś każdy z nas. Jest to absolutnie normalne  – samopoznanie to ważny element życia każdego człowieka. Odpowiedzi na te pytania można znaleźć okdrywając własną osobowość.

O osobowości warto myśleć  jak o mentalnym kompasie. Nasz umysł zawsze będzie kierował się do niej po radę, w którym kierunku podążyć przy podejmowaniu różnych, często podświadomych decyzji. Wpływa ona na każdy aspekt naszego życia – począwszy od formułowania poglądów, kończąc na upodobaniach filmowych kończąc. Znajomość osobowości dostarczy nam też informacji na temat naszej emocjonalności oraz sposobu, w jaki reagujemy na bodźce z otoczenia.

Zapraszamy do wypełnienia testu!

Wersja dla osób w wieku 14-18 lat

WYPEŁNIJ TEST!

Wersja dla osób powyżej 18 roku życia

WYPEŁNIJ TEST!