Poznaj ekspertów z całej Polski, którzy razem z nami

tworzą dla Was Coaching Kariery!

S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S

Białka Tatrzańska


Tomasz Witek

Białka Tatrzańska

Mówca inspirujący z góralskim charakterem dla którego wystąpienia publiczne to sztuka a znaczenie ego w komunikacji, sprzedaży oraz przywództwie to pasja.

Autor innowacyjnych szkoleń i warsztatów w tematyce „ego”. Absolwent kompendium MBA oraz szkoły trenerów Matrik. Action Learning coach.

Tomasz Witek to również laureat nagrody Debiut Roku 2012 wręczanej w Paryżu dla najszybciej wzrastającego start-upu.

W swojej karierze przemawiał do 15 000 tys. osób. Profesjonalista z wielką pasją. Założyciel społeczno-edukacyjnej akcji Bezpiecznie na Nartach oraz Bezpiecznie na Rowerze. Zwycięzca ogólnopolskiego konkursu na prelegenta prestiżowej konferencji Kongresu Kadry.


Białystok


Kasia Pisula

Warszawa/Białystok

Katarzyna Pisula jest psychologiem oraz certyfikowanym life & business coachem. 
W swoim życiu wielokrotnie zdało jej się dokonywać przełomowych zwrotów w karierze, które okazywały się wciąż nie tym, za czym tęskniła. Po latach pracy w sprzedaży i HR zdecydowała się na zmianę w kierunku swoich dawnych zainteresowań. Wróciła do swoich korzeni psychologii, sportu i pomagania. Odkąd ma pewność, że droga, którą obrała, jest tą właściwą, pomaga innym w odnajdywaniu własnej drogi.
Pracuje z osobami, które pragną w swoim życiu pozytywnych zmian, a nie zawsze potrafią nazwać to, czego tak naprawdę potrzebują.
Wspiera w  określaniu i dążeniu do osobistych celów w taki sposób, by odkrywać w sobie siłę, motywację i zasoby, które zadecydują o realizacji marzeń i życiowych dążeń. Główne obszar pracy to odnajdowanie pasji, zajęcia, które będzie przynosiło satysfakcję i stanie się sposobem na życie oraz budowanie mocnych stron i poczucia własnej wartości, pewności siebie i asertywności.
Jeśli jesteś na etapie startu lub potrzebujesz wsparcia w realizacji takich, bądź podobnych celów, zapraszam na bezpłatną, indywidualną konsultację. Sprawdźmy w czym mogę Ci pomóc.

Zadzwoń : 606364164  Napisz : coaching@kasiapisula.pl

Aleksandra Pawlak

Białystok

Jej mocną stroną jest posiadanie ponad 12-letniego doświadczenia zawodowego w “miękkim” HR-rze, które z powodzeniem wykorzystuje jako coach kariery.

Rekrutacja, rozmowy rozwojowe oraz okresowe z pracownikami, współtworzenie ścieżek karier, a także identyfikacja talentów, to obszary, które należą do jej codziennych obowiązków.

Z racji współpracy z uczelniami wyższymi związaną z realizacją procesów stażowych doskonale rozumie obawy, niepewność i często uczucie rozczarowania towarzyszące studentom i młodym absolwentom różnych kierunków, wchodzącym na rynek pracy.


Bielsko – Biała


Kinga Kopczyńska

Bielsko – Biała

Menedżer z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym w sektorze bankowym. Pracowała  w jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Budowała, zarządzała, motywowała zespoły do osiągania ponadprzeciętnych wyników biznesowych, Szkoliła podległe jej zespoły, a także pracowników z innych oddziałów bankowych.
Jej  kompetencje menedżerskie obejmują tematy związane z efektywnym zarządzaniem, motywowaniem, ocenianiem pracowników, budowaniem autorytetu, delegowaniem zadań, informacją zwrotną, zarządzaniem zmianą, budowaniem zespołu, radzeniem sobie ze stresem, dobrą organizacją czasu, zarządzaniem nad emocjami, asertywnością i rozwiązywaniem konfliktów, shadowing (obserwacją pracownika w pracy), a także team building
(współpracą zespołową)  oraz skuteczną komunikacją. Doskonale znane są jej standardy obsługi klienta, a także skuteczne techniki sprzedaży pośredniej i  bezpośredniej.
Coaching towarzyszył jej w codziennej pracy menedżera. Kładła szczególny nacisk na rozwój swojego zespołu, prowadząc indywidualne rozmowy coachingowe  z pracownikami.
Obecnie pracuje, jako konsultant, trener biznesu oraz coach.
Stale doskonali umiejętności coachingowe, prowadząc  indywidualne sesje coachingowe. W jej najbliższych planach jest zdobycie certyfikatu ICF.


Dąbrowa Górnicza


Łukasz Rogacz

Dąbrowa Górnicza

Łukasz Rogacz jest coachem i psychologiem specjalizującym się w coachingu indywidualnym, grupowym i team coachingu w obszarach życiowych oraz zawodowych. Swoją praktykę coachingową prowadzi zgodnie z wytycznymi International Coach Federation (ICF).
W swojej pracy coachingowej Łukasz Rogacz wykorzystuje zarówno wiedzę teoretyczną z zakresu coachingu ale także swoje doświadczenie zawodowe zdobyte jako handlowiec, a następnie jako manager. Podczas wieloletniej pracy z zespołami handlowców rozwijał i pogłębiał wiedzę z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego człowieka.
Łukasz Rogacz ukończył studia Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Następnie przez kilkanaście lat zdobywał wiedzę jako handlowiec, a następnie jako manager. Chcąc zgłębiać swoją pasję ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS ze specjalnością psychologia rozwoju osobistego – coaching. Studia w SWPS umożliwiły mu zdobycie wszechstronnej wiedzy psychologicznej oraz przygotowały gruntownie do wykonywania zawodu coacha i psychologa.


Gdynia


Magdalena Jakonis - foto

Magdalena Jakonis

Gdynia

Coach kariery, specjalista ds. rozwoju zawodowego, pośrednik pracy.
Od lat związana z rynkiem pracy i jego instytucjami.

Prowadzi warsztaty i konsultacje związane z rozwojem kompetencji miękkich, metodami poszukiwania pracy i tematyką rynku pracy.

Aktywizuje, mobilizuje, pomaga wejść na rynek pracy i czerpać satysfakcję z życia zawodowego.
Coaching ceni za to, że nie pozostawia złudzeń. Pozwala poszerzyć perspektywę.

Wiele satysfakcji sprawia jej obserwowanie zmian, które zachodzą w kliencie podczas procesu coachingowego.


Gliwice


Mariusz Dłużak

Gliwice/Katowice/Tarnowskie Góry

Zawód: akredytowany coach Izby Coachingu; ACC ICF; trener; psycholog biznesu; mediator; Urodzony: Gliwice, 1975;

Edukacja: 2013 – staż rozwojowy Gestalt – ITG, Kraków; 2014 – szkoła trenerów umiejętności psycho-społecznych – Metrum, Katowice; 2017 – szkoła profesjonalnego coachingu – IPRI, Kraków; 2017 – certyfikowany konsultant MaxieDISC; 2017 – certyfikat Practitioner Points of You; 2017 – MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction; 2017-2018 – szkolenie I i II stopnia – Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach; 2017-2018 – szkolenie I i II stopnia – Racjonalna Terapia Zachowania; członek Izby Coachingu i International Coach Federation Global oraz Polska, udział w warsztatach i szkoleniach z obszaru pracy z metaforą, coachingu prowokatywnego, dramy, NVC, C-BT, gestaltu;

Kariera: 2018 do teraz – V-ce Dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu; 2016 do teraz – właściciel theCoaching.pl oraz CentrumMediacji.org; 2012 – 2017 Kulturystyka.sklep.pl Sp. z o.o., Prezes Zarządu; 1999 – 2016 Studio Rekreacji Siłowej, właściciel, trener personalny, instruktor kulturystyki;

Sukcesy: mając 17 lat razem z rodzicami otworzył pierwszy biznes – osiedlową siłownię. Trenował kulturystykę, sztuki walki, wspinaczkę i biegi długodystansowe. W kolejnych latach tworzył od zera internetowe portale.;

Hobby: morsowanie – zimowe pływanie, opieka nad trzema psami zabranymi ze schroniska, książki na temat coachingu i rozwoju osobistego;

Web: http://www.theCoaching.pl ; http://www.CentrumMediacji.org

Katarzyna Michalak

Gliwice

Kasia – Coach akredytowany przez Instytut IPR, absolwentka US i UJ, filolog, polonistka.

Zajmuje się pracą społeczną w środowisku stawia na rozwój i podążanie własną spójną ścieżką według wewnętrznych drogowskazów.
Pomaga osobom szukającym siebie, własnej drogi. Pomaga zmienić perspektywę swojego myślenia, przyjrzeć się swoim wartościom i przekonaniom, sporządzić plan działania według własnych drogowskazów.

Towarzyszy w procesie odkrywania tego, co w życiu ważne, Pasjonują ja ludzie, podróże i literatura.


Katowice


Mariusz Dłużak

Gliwice/Katowice

Zawód: trener, coach; Urodzony: Gliwice, 1975;

Edukacja: 2013 – staż rozwojowy Gestalt – ITG, Kraków; 2014 – szkoła trenerów umiejętności psycho-społecznych – Metrum, Katowice; 2017 – szkoła profesjonalnego coachingu – IPRI, Kraków; 2017 – szkolenie podstawowe – Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach; 2017 – certyfikowany konsultant MaxieDISC; 2017 – certyfikat Practitioner Points of You; 2017 – MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction – Chorzów; aktywny udział w spotkaniach śląskiego oddziału Izby Coachingu, śląskiego oddziału International Coach Federation, Klubu Coacha; udział w warsztatach i szkoleniach z obszaru pracy z metaforą, coachingu prowokatywnego, dramy, podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach;

Kariera: 2012 – 2017 Kulturystyka.sklep.pl Sp. z o.o., Prezes Zarządu; 1999 – 2016 Studio Rekreacji Siłowej, właściciel, trener personalny, instruktor kulturystyki;

Sukcesy: mając 17 lat razem z rodzicami otworzył pierwszy biznes – osiedlową siłownię. Trenował kulturystykę, sztuki walki, wspinaczkę i biegi długodystansowe. W kolejnych latach tworzył od zera internetowe portale.;

Hobby: morsowanie – zimowe pływanie, opieka nad czterema psami zabranymi ze schroniska, książki na temat coachingu i rozwoju osobistego;
Web: http://www.theCoaching.pl


Kluczbork


Iwona Caputa

Kluczbork

Certyfikowany Coach ACC ICF, trener biznesu, brand coach, menager, pedagog, doradca. Praktyk Points Of You z ogromnym doświadczeniem życiowym i zawodowym.
Całym sercem oddaje się prowadzeniu warsztatów brandingowych i brand coachingu, skierowanego do osób prywatnych i właścicieli firm.
Pomaga klientom budować silne i konkurencyjne marki w oparciu o wartości, unikalność, pasje, autentyczność, potrzeby i realia rynkowe. Jako wizjoner i strateg, tworzy nową jakość w biznesie, opierając swoje działania o wartości, etykę, niekonwencjonalne podejście do marketingu i inspirowanie klientów do zmian.
Angażuje się społecznie w duże ogólnopolskie oraz międzynarodowe akcje i projekty, dotyczące rozwoju osobistego, nauki przez całe życie, ochrony przyrody i środowiska, pracując jako wolontariusz, prelegent, coach, trener i mówca.
Pomysłodawca i współtwórca programu brandingowego You`re brand – Ty jesteś marką.
Właścicielka firmy Black Cat Company. Miłośniczka Australii, sportów kontaktowych i quadów.


Kraków


Grzegorz Firek

Kraków

Dyplomowany coach, trener, ekspert ds. planowania kariery, właściciel Coaching Caffè. Na co dzień coachuje o pracy, życiu osobistym, pasjach i marzeniach, które czekają na spełnienie. A wszystko po to, aby klienci dostrzegli fakt, że ich osobiste pragnienia są w zasięgu ręki.

Współpracuje z osobami, dla których ważna jest praca dająca satysfakcję oraz przestrzeń na życie osobiste.

Najbardziej w swojej pracy lubi moment, w którym klienci z błyskiem w oku odkrywają w sobie nowe możliwości i perspektywy.

Prywatnie mąż zakochany po uszy w pięknej i mądrej Żonie. Uwielbia odkrywać nowe ścieżki, i te duchowe i te za rogiem, pasjonat zapachu kawy i mocnego espresso o poranku.

Marcin Lelek

Kraków

Marcin Lelek, szczęśliwy mąż i tata dwójki szkrabów – Mikołaja i Gabrysi.
Jako coach zajmuje się rozwojem osobistym oraz przeprowadzaniem przez proces zmiany prowadząc indywidualne procesy coachingowe. W pracy wspiera i rozwija zespoły poprzez prowadzenie sesji zarówno indywidualnych jak  i zespołowych. Daje mu to ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia. Może dlatego zawsze jest uśmiechnięty, co podobno jest zaraźliwe :-).

Jest aktywnym słuchaczem, dzięki czemu wychodząc nawet z najprostszych spraw potrafi wciągnąć rozmówcę w wartościową dyskusję.Cały czas zmaga się ze zmianą i wierzy, że można ją zrobić zwinnie i w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Jego życiową misją jest wspieranie innych w procesie zmiany, prowadzonym na ich własnych zasadach. Wierzy, że najważniejsze w życiu są relacje budowane na trwałych fundamentach takich jak szczerość, prawda i zaufanie. Wartości, którymi Marcin kieruje się  w życiu, to relacje, rozwój i niezależność.


Leżajsk


Bernadeta Szałajko

Leżajsk

Absolwentka zarządzania. Ukończyła studium psychologii i komunikacji interpersonalnej, a następnie studium pedagogiczne w dwóch specjalnościach: metodyki przedmiotów ekonomicznych i metodyki wykładowcy kursowego. Z wyróżnieniem zakończyła studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi.a następnie studia podyplomowe w zakresie coachingu „Coaching i NLP”. Licencjonowany coach ICI i praktyk Neurolingwistycznego Programowania (NLP). Posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami (od 2005r.). Od 2008 roku zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. rozwoju zasobów ludzkich, gdzie z pasją rozwija umiejętności z zakresu „miękkiego HR” (realizując projekty rozwojowe, rekrutacje, współtworząc ścieżki karier, itd.). Posiada doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń, występowała także jako prelegent na licznych konferencjach, w tym także coachingowych.
Jej pasją jest rozwój osobisty i pomoc innym w odkrywaniu tkwiącego w nich potencjału. Lubi przekraczać granice własnych możliwości i zarażać ludzi pozytywną energią. Jej wielką namiętnością jest teatr, któremu poświęca każdą wolną chwilę „aktorząc” w teatrze amatorskim.
Jako coach specjalizuje się głównie w coachingu indywidualnym, ale prowadzi także coaching grupowy.
W swojej pracy korzysta z narzędzi Neuroligwistycznego Programowania (NLP) i dramy.


Lublin


Aneta Wolny

Warszawa/Lublin

Mam na imię Aneta i pracuję jako coach wspierający osoby poszukujące swojej własnej ścieżki zawodowej oraz marzące o rozwinięciu własnego biznesu. Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii,  a następnie studia podyplomowe na kierunku Coaching i Mentoring na SWPS. Na co dzień pracuję jako coach w międzynarodowej korporacji z osobami młodymi (18-30 l.) i pomagam im w rozwijaniu ich kompetencji zawodowych oraz polepszaniu jakości ich pracy. Dodatkowo posiadam prywatną działalność coachingową i pracuję z klientami w obszarze rozwijania ich własnego biznesu, poszukiwania ścieżki zawodowej, odkrywania ich zasobów i kompetencji w pracy, a także odnalezienia swojego miejsca i roli  w przypadku osób pracujących w dużych korporacjach. Oprócz standardowych narzędzi coachingowych, w swojej praktyce coachingowej korzystam z wielopoziomowego testu D3 DISC, jednego z najszerzej badających testów kompetencji, który wskazuje na motywatory i wartości jakimi osoba kieruje się przy wyborze odpowiedniego dla niej stanowiska oraz określa rolę osoby w zespole oraz styl komunikacji. Moją misją zawodową jest pomoc klientom w odnalezieniu lub stworzeniu sobie przyjaznego środowiska pracy oraz możliwości wykorzystania swoich kompetencji, zasobów i pasji poprzez wykonywaną pracę.


Łódź


Piotr Borwin

Łódź

Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii i certyfikowany project manager IPMA®. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, Europy, USA i Kanady. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu. Doświadczył pracy i edukacji za granicą. Dziś wspiera Klientów w obszarze życia na emigracji, pewności siebie i samoakceptacji, a także w wyznaczaniu i osiąganiu celów, wzmacnianiu umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji menedżerskich. Specjalizuje się w coachingu relacji, kariery i w obszarach biznesowych Jego największą zawodową pasją jest edukacja początkujących managerów.

Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Fascynat storytellingu. Wielbiciel gier karcianych i wszelkiej maści kryminałów. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.


Włocławek


Aneta Czajkowska

Włocławek

Trener Kompetencji Miękkich/Coach Kariery. Pracuję z osobami, które nie wiedzą, co chcą robić zawodowo, pomagam im znaleźć odpowiedni dla nich zawód.

Dlaczego? Bo sama przez wiele lat szukałam miejsca dla siebie. Pracy, która da mi satysfakcję, w której będę mogła realizować swoje pomysły. Pracy z drugim człowiekiem – bo w takiej się widziałam. Korzystałam z wiedzy osób, które uczą, jak zarządzać swoją karierą. Wychodzę z założenia, że każdy stworzony jest „do czegoś”. Dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem – jak znaleźć miejsce dla siebie? Sposobów i możliwości jest wiele, każdy z nas jest jednak inny i potrzebuje indywidualnych rozwiązań. Z przyjemnością przeprowadzę Cię przez proces poznawania swoich mocnych stron, predyspozycji, odkrywania swoich talentów i odkrywania swojej ścieżki rozwoju zawodowego.

Z wykształcenia jestem mgr Nauk Humanistycznych Pedagogiki oraz Pracy Socjalnej. Ukończyłam studia podyplomowe „Trener i Coach w biznesie, edukacji i administracji publicznej” KSW we Włocławku.  Uzupełnieniem mojej wiedzy jest szkolenie z Doradztwa Zawodowego (MEN). Biorę udział w spotkaniach w Klubie Dyskusyjnym Izby Coachingu oddział Kujawsko-Pomorski Toruń. Posiadam międzynarodowy Certyfikat „Points of You®”, jest to metoda, którą wykorzystuje w swojej pracy.

Wiedzę z zakresu planowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego zdobywałam m.in. w Projekcie „Kompleksowa Aktywizacja Zawodowa Kobiet (…)” oraz innych szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów. Planowałam rozwój swojej kariery jako Mentee w programie dla kobiet  Vital Voices Poland Mentoring  – mentor: Anna Klimaszewska HR Business Partner, Świadome budowanie kariery zawodowej.


Metropolia Śląska


Justyna Czempik

Metropolia Śląska

Antropolog kultury, trener, coach. Instruktora i propagatorka jogi nidry. W przeszłości menadżer artystyczny.
Zafascynowana procesami twórczymi. Rozwój osobisty traktuje jako akt twórczy, w którym materię stanowi człowiek, zaś lekkość to wartość, którą szczególnie sobie upodobała.
Pracuje tak, aby…. inni mogli tej lekkości doświadczyć. Spostrzegawcza. Odważnie słucha i  umiejętnie nazywa. Dostrzega potencjał i możliwości zarówno w osobach jak i sytuacjach. Jej misją jest uwalnianie.
Chce sprawiać by ludzie czuli się wolni niezależnie od sytuacji dlatego propaguje rozwój samoświadomości.
“Rozwijaj świadomość bo ona pozostaje w ścisłym związku z wolnością.”

Nie masz świadomości to nie masz wyboru!


Poznań


Olga Fiksińska

Poznań

Absolwentka Life coachingu na WSB, uczestniczka wielu warsztatów i kursów, autorka bloga.

Sama przez wiele lat nie wiedziała dokąd zmierza i kim chce być. Gdy odkryła pasję do coachingu zrozumiała, że jej misją jest m.in. pomoc licealistom i studentom w doborze swojej ścieżki życiowej.

Mówi się, że ten kto kocha swoją pracę nigdy tak naprawdę nie pracuje – do tego należy konsekwentnie dążyć, by z uśmiechem iść przez życie.


Warszawa


Aleksandra Skarżyńska

Warszawa

Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Akademii SET. Obecnie w trakcie certyfikacji na mediatora, bo zafascynowała ją ta aktywność.
Cechami charakterystycznymi jej pracy są empatia, uważność, poczucie humoru i dbanie o standardy. Prowadzi szkolenia i sesje coachingowe również w języku angielskim.
Więcej informacji o jej doświadczeniu można znalezć na LinkedIn.

Michał Skoniecki

Warszawa

Jest certyfikowanym coachem Multi Level Coaching (MLC), trenerem, oraz mediatorem. Ukończył Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej oraz Psychologię i Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.
Głównie specjalizuje się we Wspieraniu Rozwoju Osobowości, jak i Psychologii Biznesu.  Pomaga ludziom osiągnąć zaplanowane cele zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Pracuje w zakresie związanym z biznesem, rozwojem kariery, zdrowiem i relacjami międzyludzkimi.
Wiedzę i umiejętności w zakresie rozwoju osobistego rozwija od 2009 roku zarówno od strony naukowej prowadząc badania, jak i praktycznej biorąc udział w licznych wykładach i szkoleniach.
W zakresie coachingu ścieżki kariery zawodowej jako Coach działa od 2014 roku pracując głównie z ludźmi wchodzącymi na rynek pracy, szukającymi zmiany zatrudnienia, czy też chcącymi pogodzić wymagania stawiane przed nimi na ścieżce kariery z życiem osobistym. Jest prezesem Fundacji Better Way  oraz prowadzi treningi, warsztaty i szkolenia.
Uwielbia czytać książki starożytnych filozofów, zwłaszcza z zakresu etyki. Delektuje się muzyką bluesową i rockową. Nieustannie też rozwija się poprzez naukę nowych rzeczy.
Jako Arystotelik w swoim życiu stara się kierować zasadą złotego środka, wierząc, że jest to najrozsądniejsza forma rozwoju.

Aneta Wolny

Warszawa/Lublin

Mam na imię Aneta i pracuję jako coach wspierający osoby poszukujące swojej własnej ścieżki zawodowej oraz marzące o rozwinięciu własnego biznesu. Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii,  a następnie studia podyplomowe na kierunku Coaching i Mentoring na SWPS. Na co dzień pracuję jako coach w międzynarodowej korporacji z osobami młodymi (18-30 l.) i pomagam im w rozwijaniu ich kompetencji zawodowych oraz polepszaniu jakości ich pracy. Dodatkowo posiadam prywatną działalność coachingową i pracuję z klientami w obszarze rozwijania ich własnego biznesu, poszukiwania ścieżki zawodowej, odkrywania ich zasobów i kompetencji w pracy, a także odnalezienia swojego miejsca i roli  w przypadku osób pracujących w dużych korporacjach. Oprócz standardowych narzędzi coachingowych, w swojej praktyce coachingowej korzystam z wielopoziomowego testu D3 DISC, jednego z najszerzej badających testów kompetencji, który wskazuje na motywatory i wartości jakimi osoba kieruje się przy wyborze odpowiedniego dla niej stanowiska oraz określa rolę osoby w zespole oraz styl komunikacji. Moją misją zawodową jest pomoc klientom w odnalezieniu lub stworzeniu sobie przyjaznego środowiska pracy oraz możliwości wykorzystania swoich kompetencji, zasobów i pasji poprzez wykonywaną pracę.

Michał Gessek

Warszawa

Z wykształcenia i zamiłowania jestem psychologiem oraz coachem.
Na Uniwersytecie Gdańskim ukończyłem studia psychologiczne, natomiast w Warszawie, na Uniwersytecie SWPS Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu. Swoją pracę coachingową poddaję superwizji w Laboratorium Psychoedukacji, gdzie również uczestniczyłem w intensywnym treningu interpersonalnym w ramach Grupy Otwarcia® oraz zaawansowanej Grupy Pracy z Ciałem.
Na co dzień zajmuję się rozwojem i szkoleniami dla pracowników wewnątrz organizacji. Tworzę programy rozwojowe dla pracowników i organizuję szkolenia w odpowiedzi na potrzeby pracowników. Posiadam również doświadczenie we współtworzeniu i wdrażaniu w organizacjach programów talentowych, motywowania pracowników oraz programów stażowych.

Prywatnie uwielbiam podróżować – dotychczas odwiedziłem ponad trzydzieści krajów na trzech kontynentach. Wolny czas spędzam aktywnie – interesuję się również bieganiem, narciarstwem i żeglarstwem. Naukowo zgłębiam tajniki psychologii muzyki, na której temat udało mi się napisać dwie publikacje.

Monika Wajnberg Witkowska

Warszawa

Otwarta, odważna, w 100% zaangażowana w proces klientów.

Coaching to zdecydowanie pasja i rodzaj misji,  a nie tylko sposób zarabiania na życie.

Uzyskałam certyfikację PCC ACTP Szkoły Coachów Meritum i przeprowadziłam ok. 200h sesji.

Stosuję metody i podejście holistyczne  -coaching według kompetencji i kodeksu ICF.

Kasia Pisula

Warszawa/Białystok

Katarzyna Pisula jest psychologiem oraz certyfikowanym life & business coachem. 
W swoim życiu wielokrotnie zdało jej się dokonywać przełomowych zwrotów w karierze, które okazywały się wciąż nie tym, za czym tęskniła. Po latach pracy w sprzedaży i HR zdecydowała się na zmianę w kierunku swoich dawnych zainteresowań. Wróciła do swoich korzeni psychologii, sportu i pomagania. Odkąd ma pewność, że droga, którą obrała, jest tą właściwą, pomaga innym w odnajdywaniu własnej drogi.
Pracuje z osobami, które pragną w swoim życiu pozytywnych zmian, a nie zawsze potrafią nazwać to, czego tak naprawdę potrzebują.
Wspiera w  określaniu i dążeniu do osobistych celów w taki sposób, by odkrywać w sobie siłę, motywację i zasoby, które zadecydują o realizacji marzeń i życiowych dążeń. Główne obszar pracy to odnajdowanie pasji, zajęcia, które będzie przynosiło satysfakcję i stanie się sposobem na życie oraz budowanie mocnych stron i poczucia własnej wartości, pewności siebie i asertywności.
Jeśli jesteś na etapie startu lub potrzebujesz wsparcia w realizacji takich, bądź podobnych celów, zapraszam na bezpłatną, indywidualną konsultację. Sprawdźmy w czym mogę Ci pomóc.

Zadzwoń : 606364164  Napisz : coaching@kasiapisula.pl

Joanna Tomala

Warszawa

Pracuje z klientami nad :
– wyborem i budowaniem ścieżki zawodowej,
– rozwijaniem kreatywności i motywacji,
– zwiększeniem umiejętności przywódczych i menedżerskich,
– wzmocnieniem poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie w życiu zawodowym i prywatnym,
– wejściem na nową drogę mimo lęku przed zmianą,

Od ponad 15 lat zajmuje się zarządzaniem. Doświadczenie zdobyła w międzynarodowych i wielokulturowych korporacjach na stanowisku dyrektor zarządzającej, członka zarządu.
Każdego klienta traktuje odpowiedzialnie i indywidualnie, szanuje jego system wartości i decyzje. Bezwzględnie przestrzega zasady tajemnicy zawodowej, oraz innych zasad zawartych w Kodeksie Etyki Coacha.
Prowadzi sesje indywidulane i grupowe w języku polskim i w języku angielskim.
Absolwentka Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu organizowanych przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji.

Ewa Fedorczyk

Warszawa

„Cokolwiek możesz uczynić lub marzysz, że możesz, zacznij to.
Śmiałość ma geniusz, siłę i magię w sobie” 
Johann Wolfgang Goethe

Jako coach, trener umiejętności psychospołecznych i anglista uwielbiam wspierać ludzi w ich rozwoju zawodowym
i osobistym. 
Posiadam długoletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i warsztatowej z młodzieżą oraz dorosłymi. Pracuję zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

 Jestem absolwentką:
– Studiów podyplomowych „ Coaching i Mentoring Organizacyjny”
na Uniwersytecie Łódzkim,
·- Studiów podyplomowych „ Zastosowanie psychologicznego treningu grupowego – Trener umiejętności           psychospołecznych” na Uniwersytecie Warszawskim,
·- Studiów magisterskich „Filologia angielska” na Uniwersytecie Warszawskim.

Serdecznie zapraszam do wspólnej pracy ☺

Agata Amina Ostrowska

Warszawa

Certyfikowany coach Coachwise, który daje moc swoim klientom, by ludzie nauczyli się latać, czyli zgodnie z jej filozofią: żyć pełniej realizując swój cel/misję, oswajać odwagę, uważność i poczucie, że ich życie zależy od nich!  Ma głębokie przekonanie, że każdy z nas jest ekspertem od swojego szczęścia, a podczas prywatnych sesji z Aminą Ostrowską Polacy przejmują kontrolę nad własnym życiem.
Pracę coacha łączy z pracą na etacie w roli stratega komunikacji marketingowej w agencji reklamowej, lecz to własnie praca z ludźmi daje jej najwięcej satysfakcji. Pracując z nią na pewno porozciągasz umysł i rzucisz mu nie lada wyzwanie! Szczególnie jeżeli lubisz podważać status quo lub co najmniej chciałbyś/abyś to potrenować. Dowiesz się jak swojej własnej logice rzucić bezczelnie: „SPRAWDZAM“.

Jak oddzielić rzeczywistość od myśli i nie postawić pomiędzy nimi znaku równości oraz jak zwolnić, żeby…przyspieszyć. Amina zaoferuje Ci szeroki wachlarz kreatywnych i różnorodnych narzędzi zawsze jak najlepiej dostosowanych do Twoich aktualnych potrzeb i punktu, z którego startujesz.

Agnieszka Pietras

Warszawa

Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego, w tym 7 lat jako trener/coach.

Jako początkujący coach doświadczenie zdobywała w branży finansowej i telekomunikacyjnej. specjalizuje się w life coachingu i coachingu kariery.

Studia Podyplomowe Coaching profesjonalny Akademia Leona Koźmińskiego oraz 2 kursy coachingowe, Zdobyty certyfikat treneta. Jest w trakcje akredytacji ACC.

Prywatnie szczęśliwa kobieta, żona i mama dwójki wspaniałych dzieci.

Diana Baranowska

Warszawa

Psycholog z doświadczeniem w pracy w międzynarodowej korporacji w Dziale HR. Absolwentka Studiów Podyplomowych Akademia Profesjonalnego Coacha w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Coachwise Podst-Graduated Program, ICF Accredited Coach Training Program oraz rocznego kursu psychoterapii w Ośrodku Edukacji Psychologicznej. Specjalizuje się w life coachingu oraz coachingu kariery. Pracuje
z osobami znajdującymi się na zakręcie zawodowym i artystami.
W coachingu dba o osiągnięcie konkretnych zmian poprzez: dogłębną analizę sytuacji Klienta, pomoc w sprecyzowaniu celu i określeniu trudności w jego realizacji, zwiększenie świadomości o własnych możliwościach oraz zmotywowanie do działania. Skutecznie dociera do sedna, dzięki łączeniu technik wywodzących się z coachingu, podejścia poznawczo-behawioralnego, Gestalt oraz metody dialogu motywującego.
Na co dzień propaguje zdrowy styl życia i działanie na rzecz dobra ogólnego. Spełnia się twórczo lepiąc w glinie. Inspiruje i poszukuje nowych wyzwań.

www.dianabaranowska.pl

Agnieszka Mayilov

Warszawa

Coach life & business, Asesor HR, Facylitator programów rozwojowych z końmi, Trener, Przedsiębiorca. Praktyczną wiedzę z zakresu biznesu i zarządzania zdobywała pracując przez 17 lat na stanowiskach kierowniczych i eksperckich w międzynarodowej korporacji finansowej.

Wykorzystując swoje doświadczenie, pasję i solidne wykształcenie prowadzi:
– sesje coachingowe  oraz diagnozę kompetencji dla kadry menedżerskiej
–  sesje coachingowe dla uczniów i studentów
–  konsultacje w zakresie tworzenia Indywidualnych Planów Rozwoju dla osób poszukujących zmiany zawodowej
–  sesje Development Center dla pracowników korporacji
–  warsztaty rozwojowe z kompetencji menedżerskich i społecznych
Pasjonatka rozwoju osobistego, uwielbia się uczyć i zdobywać nowe umiejętności.
Na co dzień inspiruje innych jak efektywnie zdobywać wiedzę, budować autorytet a także jak wykorzystać swój potencjał i talenty. Jako coach, towarzyszy dorosłym i młodzieży w odkrywaniu mocy oraz poszukiwaniu najlepszej drogi do osobistego i zawodowego spełnienia.
W relacjach z ludźmi szczególnie ważne są dla niej szacunek, życzliwość i odpowiedzialność.
Prywatnie pasjonuje się grą w tenisa ziemnego i stołowego. Gotuje pyszne dania kuchni wschodniej.

Agnieszka Bott-Alama

Warszawa

Od 6 lat pracuje jako coach – specjalizuje się w coachingu kariery, coachingu menedżerskim oraz coachingu kryzysowym (stres, wypalenie życiowe i zawodowe, konflikt).

Ukończyła szkolenie The Art and Science of Coaching (Wszechnica UJ i Erickson College) oraz studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego i coachingu kariery (SWPS).

Jest coachem akredytowanym przez ICF – na poziomie ACC oraz posiada certyfikację Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego z zakresu coachingu kryzysowego w biznesie.

W pracy stosuje modele i narzędzia, które są osadzone w nauce i poparte badaniami empirycznymi.
Pracuje jako HR Manager. Z wykształcenia jest ekonomistką i psychologiem.

Spotkania w formule stacjonarnej, w Warszawie.

Grażyna Kucharska

Warszawa

Przez 14 lat pracowała w firmach zagranicznych, w tym 9 lat w międzynarodowym środowisku HR. Od 2007 roku zarządza firmą NANO Coaching zajmującą się coachingiem, superwizjami coachingu oraz projektami doradczymi i rozwojowo-szkoleniowymi. Od 2016r. prowadzi zajęcia praktyczne na studiach podyplomowych na UMCS w Lubinie w przedmiocie Proces coachingu. Angażuje się w promowanie coachingu o wysokich standardach kompetencyjnych i etycznych. Swoją rolę rozumie jako wspieranie klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia jakości jego życia.
Pracując z klientami wspiera ich w umacnianiu poczucia wpływu na swoje życie i zwiększanie możliwości wyboru. Uważnie słucha tego, co klient mówi i czego nie mówi, elastycznie dostosowuje narzędzia, aby odkrywał swoje zasoby oraz strategie radzenia sobie z trudnościami i osiągania sukcesu.
Wierzy w klienta i ma odwagę, aby pracować z nim na głębokich poziomach ważnych dla niego obszarów, wychodząc poza strefę komfortu.
Lubi bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, wtedy najpełniej może dobierać formy wsparcia i inspirować do odkrywania źródeł motywacji, kreowania zmiany z najszerszej perspektywy i poszukiwania rozwiązań przynoszących długoterminowe korzyści.

Katarzyna Molendowska

Warszawa

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii i Geografii na Uniwersytecie Warszawskim (w ramach Kolegium MISMAP), a następnie Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii i Geografii na Uniwersytecie Warszawskim (w ramach Kolegium MISMAP), a następnie Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Specjalizuję się w coachingu kariery. Jako coach pracuję z osobami, które chcą zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową, ale jeszcze nie potrafią nazwać tego, o czym marzą. Podczas sesji towarzyszę swoim klientom w zmianie, narzędzia i techniki dopasowuję do ich potrzeb i celu, który chcą osiągnąć . Moja praca coachingowa podlega superwizji w Laboratoriom Psychoedukacji.

Zawodowo przez wiele lat pracowałam w jednym z największych centrów nauki w Polsce. Zajmowałam się między innymi rozwojem i szkoleniami osób pracujących na wystawach i mających bezpośredni kontakt ze zwiedzającymi. Obserwowanie, jak druga osoba poszerza swoje horyzonty, rozwija się w obszarach, które jeszcze chwilę temu były dla niej niedostępne, jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji.

Prywatnie jestem wielką fanką łyżwiarstwa figurowego, uwielbiam też podróżować.  Za swoją największą przygodę uważam badania terenowe do pracy magisterskiej w Tanzanii oraz wyprawę na Kaukaz, gdzie zdobyłam górę Elbrus (5682 m n.p.m.).  Pracę coacha łączę z byciem mamą dla rocznego Franka.


Wrocław


Aneta Parzoń

Wrocław

Koordynator projektów edukacyjno-zawodowych. Dyplomowany coach i doradca kariery. Moderator procesów kreatywnych. Od czasu studiów związana z organizacjami pozarządowymi. Zawodowo wspiera młode osoby w projektowaniu ścieżek karier oraz w stawianiu pierwszych kroków na europejskim rynku pracy. Realizuje międzynarodowe projekty z obszaru mobilności zawodowej oraz edukacji dorosłych. Projektuje i prowadzi badania naukowe w zakresie poradnictwa kariery, coachingu i szeroko rozumianej komunikacji. 

Wierzy, że w każdym z nas tkwi ogromny potencjał i zasoby. Ważne, by je wydobyć, zidentyfikować i zacząć z nich korzystać. W towarzyszeniu w procesie odkrywania siebie i projektowania zmiany ceni sobie wykorzystanie metafory i technik projekcyjnych.

Anna Sobczak

Wrocław

Anna Sobczak specjalizuje się w Executive Coachingu oraz Business Coachingu.  Pracuje głównie z osobami, które posiadają duży dorobek zawodowy i mają potrzebę zmiany, wykorzystania swoich zasobów do zbudowania nowej jakości swojej kariery zawodowej, a przez to i życia osobistego.
Anna pracuje również z młodzieżą nad wyborami przyszłej ścieżki edukacyjnej spełniającej indywidualne aspiracje i wykorzystującej zdolności i silne strony ucznia.
Anna udziela wsparcia coachingowego budując silną relację opartą na zaufaniu i pozwalającą Klientowi na:
* opracowanie ścieżki rozwoju zawodowego, czy to na starcie czy w momencie przełomu w karierze zawodowej,
* uruchomienie nieuświadomionych zasobów,
* priorytetowanie celów i zamierzeń, budowanie realnych planów
je realizujących,
* zbudowanie własnej strategii motywacyjnej,
* praca nad emocjami, mentalizacją sygnałów z ciała i umysłu,
* odnalezienie nowej perspektywy swoich doświadczeń, zmianę ograniczających przekonań,
* pracę nad strategicznymi decyzjami,
* odnalezieniu się w nowej roli zawodowej czy osobistej.

Anna Krakowiak

Wrocław

Certyfikowana coachka, doradca zawodowy, projektantka kariery, która pomaga w szukaniu pracy marzeń.
Prowadzi warsztaty dla młodzieży w jednym z podwrocławskich gimnazjów, które przygotowują młodych ludzi do wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Pracuje też z mamami powracającymi na rynek pracy po przerwie związanej z macierzyństwem.
Jest osobą bardzo ciekawą ludzi i świata. Jest otwarta na różne, nowe, czasem niecodzienne rozwiązania. Nie doradza swoim klientom, a nawet niczego im nie sugeruje, tylko słucha, słucha i jeszcze raz słucha!!! …no i oczywiście zadaje pytania. Mnóstwo pytań. Czasem jest ciekawska, wręcz wścibska, innym razem zmusza do myślenia lub pokazuje inny punkt widzenia…. Jest różnie.
Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie; jest zawsze przygotowana a mimo to często improwizuje. Jej celem jest towarzyszenie ludziom podczas zmian, jakie zachodzą w ich życiu i wspieranie ich w rozwoju, gdyż bez poznania siebie trudno znaleźć wymarzoną pracę.
Chciałaby, aby jej klienci zafascynowali się coachingiem tak jak ona. Aby zobaczyli transformację, jaką przeszli. Aby zobaczyli siebie jak na metamorfozie przed i po. Oferuje spotkania przez Skype lub przez email.

Ida Kuranda

Wrocław

Z wykształcenia filolog i coach. Z przekonania i zamiłowania – coach. Jest osobą o stu różnych zainteresowaniach, a jej bliscy tylko ten fakt potwierdzają.

Ciągle odkrywa coś ciekawego i intrygującego. Tylko jedno nie chce Idzie przejść – miłość do coachingu i rozwoju. Jak na prawdziwe stadne stworzenie przystało lubi przebywać z ludźmi, rozmawiać, tworzyć i współpracować.

Co tu dużo pisać, od zawsze drugi człowiek z jego wewnętrznym bogatym światem niesamowicie ją fascynuje.

Na co dzień z przyjemnością i satysfakcją obserwuje zachodzące pozytywne zmiany w życiu  jej klientów.