Przygotowania zakończone! Zapraszamy tłumnie!

Wielkimi krokami Zbliżamy się do startu naszych dwóch kluczowych działań w ramach Targów Zawodów Online. Za nami tygodnie przygotowań i dziesiątki telefonów. Wspólnie działaliśmy nad zrozumieniem skali i przyczyny problemu, a nasze mózgi były rozgrzane do czerwoności, gdy zastanawialiśmy się czego potrzebują osoby szukające upragnionej pracy i analizowaliśmy, co sprawia, że wg Instytutu Gallupa tylko 6% dorosłych, pracujących osób uważa swoją pracę za satysfakcjonująca.

Po pewnym czasie odpowiedź na powyższe pytanie stała się dla nas niemal oczywista. Nasze przemyślenia podzieliliśmy na główne 3 obszary:

  1. Przede wszystkim nie masz dostępu do sprawdzonej i rzetelnej wiedzy, jak dany zawód w rzeczywistości wygląda!
  2. Brakuje Ci możliwości poznania nie tylko jego jasnych stron, prezentowanych w ogłoszeniach o pracę, ale również tych ciemniejszych, które budzą w Twojej głowie myśl, że może to jednak nie jest to czego szukam.
  3. A dodatkowo nikt nie daje Ci szansy na przetestowanie i obserwację zawodu bez żadnych zobowiązań, abyś swoje CV wysłał tylko tam, gdzie rzeczywiście chcesz pracować.

Znalezienie złotego środka, które zaspokoi te trzy potrzeby zamknęliśmy w dwóch usługach, które są już w pełni dostępne dla użytkowników i podbijają serca kolejnych osób, które dowiadują się o ich dostępności. A oto i one!

Biblioteka Zawodów Online

Nowoczesna biblioteka, w której „książki” same opowiedzą Ci o tym co w sobie kryją.

Zaprosiliśmy do udziału w projekcie kilkunastu specjalistów z różnych branż. Ich bogate doświadczenie zawodowe to skarbnica wiedzy dla każdej niezdecydowanej jeszcze osoby. Konstruktor Automotive, Brand Manager, Grafik komputerowy, Dyrektor finansowy, Weterynarz czy nowojorski Project Manager to tylko niektóre z zawodów, które będzie można poznać podczas rozpoczynających się 26 listopada webinarów.

Nie będą one nigdzie transmitowane, co zapewnia kameralne i swobodne warunki do rozmowy. Nasi prelegenci nierzadko przeszli dość wyboistą drogę do znalezienia zawodu, który daje im satysfakcję. Czerp z ich wiedzy i doświadczenia, a zaoszczędzisz mnóstwo czasu, szukając idealnej dla siebie pracy.

Poznaj listę dostępnych zawodów i zapisz się na wszystkie interesujące Cię spotkania.

Odwiedź Bibliotekę Zawodów Online

Job Shadowing

Gdybyś mógł spotkać siebie z przeszłości… Jakiej rady udzieliłbyś młodszej wersji siebie, stojącej przed wyborem szkoły średniej lub studiów? Czy z perspektywy czasu zainwestowałbyś swój czas w coś innego?

O co sam byś zapytał siebie z przyszłości? Zastanów się nad tym dobrze!

Kolejną usługą, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie, jest spotkanie na żywo z kimś, kto na temat budowania kariery w interesującej Cię branży wie już bardzo dużo.

Różne formy spotkań jakie zaproponowali mentorzy zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników. Spotkanie 1 na 1 w kawiarni, wycieczka po firmie czy cały dzień w towarzystwie naszego mentora i pomaganie mu w codziennych zadaniach. Wszystko po to, aby jak najlepiej poznać interesujący Cię zawód i świadomie budować swoją przyszłą karierę.

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie!

Odwiedź Job Shadowing
Gdy Biblioteka Zawodów i Job Shadowing były w fazie przygotowywania osoby, które słuchały nad czym pracujemy, często reagowały bardzo podobnie:

To jest genialne! Dlaczego czegoś takiego nie było, kiedy sama wybierałam pierwszą pracę albo studia?

Przyznacie, że bardzo budująca reakcja. Dawała nam pewność, że to co robimy ma sens i wniesie dużo wartości w życie ludzi korzystających z naszych działań. Bez skomplikowanych ankiet i długich wywodów, bo nie o to tu chodzi. Ważne abyś znalazł taki zawód, który da Ci satysfakcję i poczucie, że znajdujesz się w odpowiednim miejscu swojego życia.

Nie wahaj się, zapisz się już dziś i wykorzystaj nadarzającą się możliwość! ?

O Autorze

Zespół Targów Zawodów Online

Eksperci, osoby doświadczone zawodowo i studenci

Z wykształcenia jesteśmy mieszaniną wszystkich profesji świata. Od kilku miesięcy wkładamy całe serce w budowanie projektu, kórego potrzebuje min. 215 tys. studentów w całej Polsce. Wszystko po to, aby każdy człowiek, niezależnie od wielku, znalazł pracę, która da mu skrzydła! Łączymy nasze doświadczenie, umiejętności i siły aby stworzyć świat, w którym każdy poniedziałek będzie witany z szerokim uśmiechem! 🙂