Loading...
Doradztwo Zawodowe2019-05-11T11:10:52+00:00

Czym jest Doradztwo Zawodowe?

To cykl spotkań z doradcą zawodowym, który przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, pomoże zaprojektować ścieżkę Twojej kariery. Doradztwo zawodowe jest również pomocne, jeśli myślisz o przebranżowieniu się lub ponownym wejściu na rynek pracy po długiej przerwie, np. spowodowanej urlopem macierzyńskim. Podczas spotkań, poza diagnozą pewnych aspektów osobowości, identyfikacją  mocnych stron, wartości czy predyspozycji zawodowych, dowiesz się, jak przygotować dokumenty aplikacyjne pod konkretne stanowisko oraz jak poradzić sobie w trakcie spotkania rekrutacyjnego z przyszłym pracodawcą. Doradca pomoże Ci także zweryfikować oczekiwania od nowej pracy, a ponadto, wspólnie stworzycie strategię dojścia do wymarzonego stanowiska pracy. Forma i tematyka spotkań doradczych zależy od sytuacji danej osoby i zakresu działań doradcy.  

Zaaplikuj do programu w trzech prostych krokach!

ZAAPLIKUJ!

Rekrutacja do projektu trwa do 30 maja 2019r. Do udziału w procesie wybierzemy osoby, które wiedzą czym jest doradztwo zawodowe i najbardziej go potrzebują.

Jeśli jesteś studentem czy maturzystą skorzystaj z doradztwa zawodowego za darmo. Taka możliwość nie pojawia się na rynku, więc wypełnił formularz jak najszybciej. Dla osób pracujących koszt wynosi 150 zł – jeżeli znasz tę branżę, wiesz, że jest to świetna okazja! Jeżeli zaś, naprawdę nie możesz pozwolić sobie na opłacenie procesu – napisz do nas w tej sprawie, a my dofinansujemy Twój udział w programie. 


Doradzcy Zawodowi Targów Zawodów Online


Poznaj ekspertów, którzy chętnie będą wspierać Cię w projektowaniu Twojego rozwoju zawodowego.

Hanna Krzyczkowska

Warszawa

Jestem dyplomowanym doradcą zawodowym. Ukończyłam dwa kierunki studiów: filozofię i kulturoznawstwo oraz studia podyplomowe z coachingu i kierowania rozwojem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy w administracji rządowej oraz na uczelni. W 2013 roku objęłam prowadzenie akademickiego biura karier, gdzie wspierałam rozwój zawodowy studentów, doktorantów i absolwentów. Od 2019 roku współpracuje przy projekcie www.jakznalezclepszaprace.pl. Swoim klientom pomagam stawać się najlepszą wersją zawodową samych siebie.

Justyna Mosek

Warszawa

Doradca zawodowy i personalny, Manager Kariery, Trener. Od 2010 roku związana z branżą HR. Posiada doświadczenie w obszarze przeprowadzania procesów rekrutacyjnych oraz szkoleń z obszaru personal brandingu. Jest certyfikowanym trenerem HPS Polska, gdzie prowadzi szkolenia z zakresu prezentacji biznesowych. Prowadzi firmę, w której wspiera osoby w odnalezieniu się na rynku pracy i znajdowaniu lepszej pracy.

Aleksandra Adamowicz-Hesselroth

Warszawa

Headhunter, ekspert rynku pracy, ekonomistka.
Od 2014 roku działa przy Konfederacji Lewiatan, zajmując się rynkiem pracy. Obecnie od 1,5 roku jako przewodnicząca Forum Młodych Lewiatan. Po pierwszych latach aktywności zawodowej w branży IT na stanowiskach związanych ze sprzedażą i rozwojem biznesu, zmieniła branżę na HR.
Jej misja to pomagać znajdować lepszą pracę poprzez doradztwo kariery i wsparcie w dotarciu do odpowiedniego pracodawcy.

Danuta Regulska

Warszawa/Pruszków/Gdańsk

Trener, mentor w programach wsparcia kobiet, Reiss Motivation Profile Master, a zawodowo inżynier. 18 lat doświadczenia na sali szkoleniowej, również jako wykładowca akademicki.
Certyfikowany master metody Reiss Motivation Profile (więcej informacji: https://reissprofile.pl/), wykorzystywanej zarówno do indywidualnej pracy z kandydatami w kontekście planowania kariery zawodowej, jak i z firmami, aby rozwijać pracowników w ramach organizacji i zespołu. W latach 2013 -2017 leader, trener i mentor grupy Women’s Network działającej na rzecz rozwoju osobistego kobiet.
Odpowiada za współtworzenie planu szkoleniowego przygotowując autorskie szkolenia m.in. z zakresu:
• umiejętności prezentacji,
• wizerunku osobistego,
• planowania kariery,
• wykorzystania naturalnych motywacji do osiągania sukcesu w miejscu pracy,
• komunikacji,
• zarządzania projektami i umiejętności technicznych (np. programowanie).

Aneta Czajkowska

Włocławek

Właścicielka firmy Aneta Czajkowska „Trener&Coach”.
Wspieram osoby, które nie odczuwają satysfakcji z życia zawodowego, czują, że się marnują i chciałyby czegoś więcej. Pracuję z tymi, którzy potrzebują nabrać odwagi, by zawalczyć o własne marzenia. Dla tych, którzy potrzebują  uwierzyć we własną siłę. Którym brak motywacji do działania. Którzy pragną niezależności finansowej. Pomagam określić kierunek rozwoju zawodowego, na podstawie indywidualnego planu działania, predyspozycji, mocnych stron.
Jestem magistrem Nauk Humanistycznych. Ukończyłam studia podyplomowe „Trener i Coach w biznesie, edukacji i administracji publicznej”. Podczas szkoleń „Jestem szefową” organizowanych przez Pełnomocnika Rządu  ds. Równego Traktowania w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów rozwijałam swe kompetencje miękkie. Kobiety-liderki nauczyły mnie pewności siebie, motywacji do działania i pracy z innymi ludźmi. Brałam udział w programie mentoringowym Vital Voices Poland, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu planowania procesu kariery. Program „Kompleksowa Aktywizacja zawodowa Kobiet” umożliwił mi zdobycie wiedzy z zakresu planowania własnej drogi zawodowej.
Zrozumiałam słowa Tony’ego Gaskinsa: „Jeżeli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego”.

Zainteresowani? Zapraszamy do aplikowania! 🙂

ZAAPLIKUJ!

Zamów rozmowę!

Zostaw nam kontakt do siebie, chętnie opowiemy więcej o projekcie.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl