Loading...
Coaching Kariery2019-03-10T14:59:28+00:00

Zapisy na Coaching Kariery

Od początku istnienia programu Coaching Kariery nawiązaliśmy współpracę z ponad 100 firmami coachingowymi i coachami z całej Polski, którzy zaoferowali wesprzeć nasz projekt swoimi usługami. Do dyspozycji dla naszych uczestników mamy pełne procesy coachingu kariery (3 spotkania) o wartości ponad 1000 złotych każdy.

To znaczna inwestycja w Twój rozwój i najlepsza metoda odkrywania tego, czym w życiu chcesz się zajmować.

Czym właściwie jest dobry coaching?  Na jakie pytania znajdziesz odpowiedź podczas sesji? Dowiesz się z zamieszczonego obok filmu!

Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz spotkać się kilka razy ze specjalistą, aby pomógł Ci znaleźć to, co chcesz robić w życiu i drogę, która Cię do tego doprowadzi.

Coaching Kariery w 3 krokach

ZAAPLIKUJ!

Rekrutacja do projektu trwa do 30 kwietnia 2019r. Do udziału w procesie wybierzemy osoby, które wiedzą czym jest coaching i najbardziej go potrzebują.

Jeśli jesteś studentem czy maturzystą skorzystaj z coachingu kariery za darmo. Taka możliwość nie pojawia się na rynku, więc wypełnił formularz jak najszybciej. Dla osób pracujących koszt wynosi 150 zł – jeżeli znasz tę branżę, wiesz, że jest to świetna okazja! Jeżeli zaś, naprawdę nie możesz pozwolić sobie na opłacenie procesu – napisz do nas w tej sprawie, a my dofinansujemy Twój udział w programie. 

Zamów rozmowę!

Zostaw nam kontakt do siebie, chętnie opowiemy więcej o projekcie.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl